2% z dane

Podporte našu umeleckú skupinu a pomôžte nám rozvíjať kultúru a umenie v našej komunite!

Vaša finančná pomoc môže mať obrovský vplyv na naše projekty a umožní nám vytvárať a prezentovať hodnotné predstavenia. Radi by sme vás pozvali, aby ste sa stali našimi darcami a prispeli k našej misii prostredníctvom 2 % zo zaplatenej dane.

Ako právnická osoba alebo jednotlivec máte jedinečnú možnosť prispieť našej skupine bez toho, aby vás to stálo viac. V súlade s daňovými predpismi legislatíva umožňuje, že môžete venovať časť svojej zaplatenej dane priamo na podporu umeleckých aktivít. Vaša finančná pomoc nám umožní ďalej rozvíjať našu tvorivosť, nové projekty a zapojiť mladých talentovaných umelcov.

Vďaka našim skúsenostiam, vášni a profesionalite sme sa stali uznávanou umeleckou skupinou s mnohými oceneniami na medzinárodných podujatiach. Vaša podpora nám umožní pokračovať v našej misii, prinášať umenie a radosť nielen našej komunite, ale aj širšiemu publiku.

Ako darcovia nám môžete pomôcť naplniť naše potreby. Vaše príspevky budú využité na financovanie nákladov spojených s našimi vystúpeniami, organizáciou festivalov, nákupom a údržbou kostýmov a rekvizít, chodom štúdia tanca a hudby na Mostovej ulici v Ružomberku, vzdelávaním našich členov, ktoré je ďalším z kľúčových aspektov našej práce.

Pridajte sa k nám ako náš darcovský partner a využite túto jedinečnú príležitosť podporiť aktérov živej kultúry v regióne Liptova. Vaše príspevky sú dôležité a budú mať  vplyv na náš umelecký rozvoj.

ĎAKUJEME

Tlačivo 2% Orientalico 2024

 

Copyright © Orientalico. 2023

Scroll to Top