kurzy

orientálny-brušný tanec

Kurzy orientálneho-brušného tanca sú prístupné všetkým ženám bez ohľadu na vek, váhu, či sociálne postavenie. Je to tanec, ktorý zdôrazňuje eleganciu a krásu ženského tela a umožňuje ženám vyjadriť svoju individualitu. Má množstvo pozitívnych účinkov na zdravie a fyzickú kondíciu, zlepšuje prekrvenie panvového dna, tonus posturálnych svalov, pomáha zlepšiť držanie tela a má pozitívny vplyv na duševné zdravie.

 

 

Prihláste sa do kurzu a začnite objavovať kúzlo orientálneho brušného tanca. Bez ohľadu na to, či ste začiatočníčka alebo už máte skúsenosti, naše kurzy vám pomôžu zdokonaliť svoje pohyby, naučiť sa nové techniky a rozvinúť svoj vlastný štýl. Okrem toho, vďaka tancu sa môžete cítiť zdravo, získate sebadôveru a aj nové priateľstvá a zážitky.

Ľubica M.
Ľubica M.@lubicam
Read More
"Vynikajúca atmosféra, skvelé lektorky"

Afro dance

Vitajte vo fascinujúcom svete afrického tanca! Africký tanec je kolískou všetkých tancov a nesie v sebe prirodzené pohyby tela spojené s energiou zeme. Je to tanec, ktorý oslobodzuje telo, umožňuje každému objaviť a vyjadriť svoju pohybovú individualitu prostredníctvom rytmu.


Naše kurzy afrického tanca sú otvorené pre všetkých bez ohľadu na vek. Vítame ženy, mužov aj mládež, ktorí chcú objaviť krásu a radosť z pohybu. Nezáleží na tom, či ste začiatočník alebo máte už nejaké skúsenosti, naše kurzy vám umožnia rozvinúť svoje tanečné schopnosti a objaviť nové spôsoby vyjadrovania.


Zaregistrujte sa ešte dnes na náš kurz – spolu objavíme magický svet afrického tanca a budeme oslavovať životnú energiu prostredníctvom pohybu a rytmu!

bubnovanie

Zažite rytmy, vášeň a energiu bubnovania! Pripojte sa k nášmu kurzu bubnovania a objavte fascinujúci svet perkusií.

 

Či ste úplný začiatočník alebo máte už nejaké skúsenosti s hudbou, náš kurz bubnovania je pre všetkých, ktorí chcú objaviť magický zvuk bubnov a ovládnuť techniku afrických rytmov.

 

Bubnovanie prináša mnoho výhod pre váš fyzický a emocionálny blahobyt. Pomáha vám uvoľniť napätie, zlepšiť koncentráciu a koordináciu, a hlavne, prináša vám radosť a zábavu.

 

Registrácia je otvorená! Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky a zarezervujte si svoje miesto v kurze bubnovania. Pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou nášho hudobného spoločenstva.

Poznámka: Predchádzajúce skúsenosti s hudbou nie sú nutné. Všetci sú vítaní!

prihláste sa do kurzu

Copyright © Orientalico. 2023

Scroll to Top