vystúpenia

Orient show

Pripojte sa k nám na fascinujúcu cestu plnú farieb, tanca a exotiky s našou orientálnou show!

 

 

V podaní úžasných tanečníc Orientalico ktoré vás očaria svojím pôvabom a gráciou. Pričom každý ich pohyb je oslavou prítomného okamihu a ženskosti. Magické vlnivé pohyby bokov dotvorené trblietavými kostýmami z dielne profesionálov , zaručia že sa budete cítiť ako v rozprávke tisic a jednej noci. 

 

 

Rekvizity ktoré uvidíte v predstavení vám vyrazia dych. Horiace svietniky na hlavách tanečníc, svietiace krídla, či chladivý hodváb poletujúci povetrím, rovnako aj tanec so šabľou to je to pravé kúzlo Orientu, ktoré vás pozývame zažiť spolu s nami v našej Orient show.

bubnová show

Odhaľte magický svet exotických rytmov s našou bubnovou show!

 

 

Naši bubeníci ovládajú etnické bubny a perkusie, ktoré pochádzajú z tajomných kútov ako Mali či Egypt. Každý úder, každý tón vás zavedie hlbšie do srdca orientu. 

 

 

A to nie je všetko! Ak hľadáte skutočne neprekonateľný zážitok, môžete si vybrať, či chcete túto bubnovú show prepojiť s pôsobivým orientálnym tanečným vystúpením. 

 

 

Takáto kombinácia vytvára krásnu atmosféru, kde hudba a tanec spolu rezonujú v dokonalej harmónii. No aj samotná bubnová show je nezabudnuteľným zážitkom, ktorý vás pohltí a rozhýbe.

Firemné akcie

Chcete oživiť firemnú akciu alebo teambuilding a priniesť do nej štipku exotiky, ktorá zapôsobí na všetkých prítomných? S našou školou brušného tanca to môžete dosiahnuť ľahko a s pôsobivým efektom. Predstavte si tváre vašich kolegov a zamestnancov, keď budú svedkami fascinujúcej orientálnej show. 


Máme bohaté skúsenosti s vystúpeniami na rôznych podujatiach – od výročných osláv, cez firemné večierky až po teambuildingy. Naša profesionalita, kombinovaná s osobným a profesionálnym prístupom, zaručuje, že vaša akcia bude výnimočná a nezabudnuteľná. Pripojte sa k nám a premente vaše podujatie v orientálny zážitok, o ktorom sa bude ešte dlho hovoriť!“


Kontaktujte nás

Copyright © Orientalico. 2023

Scroll to Top